Nazwa forum

Łatwo zostac moderatorem ściągniesz 15 ludzi ( zarejestrują się) a masz big szansę ^^


#1 2010-08-27 20:55:27

This Is My Music

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 20
Punktów :   

Glitery się zmieniły ?

Czy waszym zdaniem glitery się zmieniły ? Według mnie to ludzie. 99% szpanu , 1% orginalności. ; // Co wy o tym sądzicie ?

Offline

 

#2 2010-08-27 20:58:20

 Maripossa

Administrator

Skąd: Hmmm
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Glitery się zmieniły ?

Masz rację zmieniły się i to bardzo ...

Offline

 

#3 2010-08-27 21:01:57

This Is My Music

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Glitery się zmieniły ?

Glitery? Czy się zmieniły? O tusz nie! To użytkownicy się zmienili. Myślą, że jeśli będą się podlizywać moderatorom, administracji to staną się "popularni". A czy to w ogóle ma znaczenie czy masz rangę czy nie? Mnie wydaję się, że nie. Bo glitery to czysta rozrywka. Kiedy ci się nudzi- możesz wejść. Czy "kolorek" na forum i pisanie komentarzy kursywą coś zmieni. Podział, który powstał na gliterach (tzn. lepsi-gorsi) zmienia je. Ja osobiście pamiętam glitery, bez prezentów, gwiazdek itp. W tedy rywalizacja była zbędna. Wszyscy sobie pomagali, byli mili i każdy był sobie równy. Ważne jest, żeby każdy sobie  pomagał. Ja nie jestem moderatorka, ale lubię pomagać. Jak ktoś ma problem staram znaleźć na niego odpowiedź. Jednak dla niektórych słowo "pomoc" oznacza "daj pakiet". No cóż, jeśli chciałbyś by glitery i użytkownicy byli jak dawniej to napisz taką notkę i pomagaj!

Offline

 

#4 2010-08-27 21:06:33

 Maripossa

Administrator

Skąd: Hmmm
Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 21
Punktów :   
WWW

Re: Glitery się zmieniły ?

ja tak samo jak ty jak doszły te całe gwiazdki to zastanawiałam się czy nie odejsc ale zostałam

Offline

 

#5 2010-08-27 21:13:04

This Is My Music

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Glitery się zmieniły ?

Wiem, to się robi denerwujące powoli. Dawniej glitery były lepsze, nikt nie był zazdrosny, prawie nikt nic nie kopiował, wszyscy się kumplowali i pomagali sobie, a teraz? chcesz żeby Ci ktoś pomógł to mu musisz dać oceny gwiazdki albo pakiety bo bez tego Ci nikt nie pomoże ( nie mówię że nie zostały same samoluby , mili też są ).

Offline

 

#6 2010-08-28 12:02:37

 Katti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Glitery się zmieniły ?

Zgadzam się z wami dziewczyny. To jest powoli denerwujące.

Offline

 

#7 2010-08-30 23:05:55

This Is My Music

Moderator

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 20
Punktów :   

Re: Glitery się zmieniły ?

Ranking i odrzucanie innych.

Co wy sobie myślicie że być w rankingu to jesteś najlepszy? Że gdy nowy gliterowicz chce sie z toba zapoznać to możesz mu powiedzieć odczep sie? Ranking jest po to żeby osoby które pomagają i są aktywne nie tylko na gliterach ale też na forum mogły tam być i żebyś wiedział że ktoś tak miły jest na tych gliterach. A ty myślisz że gdy jesteś w rankingu to możesz kogoś bez aktywy poniżać , wyśmiewc itp. Ten rankingu nie ósmy cud świata! Wszyscy jesteśmy równi i lepiej nie sądcie sobie tak bo zostaniecie puzniej bez pomocy a wtedy wszyscy zrobią Citak ja ty kiedyś im.

2 sprawa.

Złe oceny.

Każdy nie lubi złych ocen. Ale boże nie musicie odrazu robić afery i zwalać swoją elite i bff czy jakoś tam i zgłaszać tego kogoś do admina czy  dawać mu same 1. Mi sie tak kiedyś zdarzyło ze dziewczyna oddawała mi ocenki i przez przypadek bo jej sie komp zacioł dałam mi 9 zamiast 10.Przeprosiła mnie. Bo wiecie nie każdy ma laptopa bo może go nie stać tak jak mnie. Ja mam komputer ktory jest stary i sie ścina ale gdy sie zamachne i dam 9 nie robić afery! Wy myślicie ze jak wy macie laptopa i sie wam nic nie dzieje to wszyscy tak maja?

3 sprawa

Moderator i wielki szpan

Nie wiem jak być modem bo nie jestem. Ale nie musicie do nich wysyłać takich głupot jak ,,jak zostać adminem?" albo ,, dam ci 100* jak mnie zrobisz adminem" . Wy nie rozumiecie że to cieżka praca usuwanie opuszczonych kont a jest ich z 200. Wiec nie palcie sie do tego.

4 sprawa

Gliterowa moda i dA.

Na gliterach jest coraz więcej osób, które kopiują stamtąd zdjęcia. Ale czy Wy wiecie, ze to jest kradzież? Tak, to kradzież, ponieważ autorzynie zezwalają zgody na przerabianie tych zdjęć. Wiecie, ze takim postępowaniem możecie narobić kłopotów i sobie, i swoim rodzicom, bo za takie coś mogą Was pozwać do sądu! Pewnie sobie teraz pomyślicie, że nie jestem dziwna, bo to przecież jedna głupia fotka, ale ta fotka jest objęta prawem autorskim.Sami denerwujecie się, gdy ktoś bez Waszej zgody kopiuje Wasze glitery.A Wy co innego robicie? To jest taka sama kradzież. Wasi rodzice niewiedzą, co Wy wyprawiacie w internecie - i to jest najgorsze. Gdyby byli świadomi tego, ze naruszacie czyjeś prawa autorskie i pozwalaliby wam na to, to co innego, ale wątpię, że Wasi rodzice Wam na to pozwolą,przecież nie chcą trafić za kraty. Kiedyś na pewno jeden z autorów zdjęć wejdzie na Wasz profil i zobaczy, co Wy tam robicie z ich fotkami. Nie chciałabym być wtedy w Waszej skórze. Myślicie, że w internecie nic Wam nie grozi, skoro jesteście anonimowi? Otóż my licie się. Każdy komputer ma swój numer (tzw. IP),więc łatwo Was namierzyć i ukarać. Chcecie przerobić jakąś fotkę?Zapytajcie się autora zdjęcia, czy możecie. A i jeszcze jedna sprawa.Zakładacie blogi, sklepiki na forum z fotkami z dA. Później inni ludzie będą mieć przez Was kłopoty. W regulaminie gliterów pisze, że przerabiając fotki, użytkownik oświadcza, ze ma do tego pełne prawo. A Wy macie do tych zdjęć prawo? No właśnie nie, więc skasujcie glitery z tymi fotkami, póki nie jest jeszcze za późno.


Rodzinki , bff , nicki i ,,związki"

Oglądałamostatno profki i i coś mnie zdenerwowało. Co to ma być bfff albo elita?No sorki ale moim zdaniem to chyba są przyjaciele a jakieś bff i najoO. Jesli chodzi o rodzine to ile wy macie lat? do 16? Ludzie po co wamtak rodzina? Nie macie swojej? Nicki to coś światczące o tobie a nicknp idiotka albo zboczuch WTF?! Odpiepszyło wam na amen obrażaciesiebie. Ale co to by nie było jakby ktoś wam uwage zwrócił. I ostatniew tym punkcie. Związki co to ma być kur** za przeproszeniem. Ty mysliszże gdy masz chłopaka na necie to szpan? A z kad wiesz że to niedziewczyna. Ok ok wysłał fotki. A z kad wiesz że to nie z netu?

Wszystko za pakiet ,* i ocenki.

Wiem wmoim sklepiku jest coś takiego polece twoj konek lub lot za 3* natydzień.Ja to robie dla was żebyście mieli chetnych no a za pisanie igodziny spedzone też coś chce mieć nie? No ale nie o tym mowa. Chceszelement daj pakiet. Dam * za 20x10. U mnie w komentarzach od tego sieroi. A wy co myślicie że to jakaś waluta te oceny i * ? Wyspa wakacyjnato zabawa i elementy sie wymienia a nie sprzedaje! Tak jak te gwiazdkido fotek oceniem bo sie podoba niepodobe nie oceniam i już! Opanowaćsie! Już nie wspomne o fotkach! Handlujecie czym sie da! To jakiśobłend ...

,,Jestem orginalna"

Sporoprofków ma jeden wierszyk czyli np. Trzeba się śmiać wariatke grać ,szczęśliwym być i z życia drwić. Piszesz że jesteś orginlna a po tobieto nie widać. Notka wygłada tak walniety taki kolorek że może cieoślepić i falka lub pokemon. No sory ale to na orginalność nie wygląda.

by vitaminka
by bocianek
by joł dżej bi

Offline

 

#8 2010-08-31 12:48:39

 Katti

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: Glitery się zmieniły ?

Cudownie to ujełaś. Dużo takich rzeczy teraz piszą na profilkach. Strajk normalnie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fantasyrpg.pun.pl www.fairytail4fun.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.elffortress.pun.pl www.se.pun.pl